Mübarek Mevlid Kandilinde Yastayız

Bal-Türk'ten Haberler Duyurular
İçeriği Paylaş

Bugün Allah’ın bütün âlemlere gönderdiği son rahmet elçisi Peygamberimiz Hazreti Muhammed’in (S.A.S.) mevlidi şerifini idrak edeceğiz.

Aynı zamanda bugün yastayız. Zira Hz Muhammed’in ümmetine, O’nun ümmetine bin yıl bayraktarlık yapmış Türk Milletine yönelik saldırılar devam ediyor. Dün gece İstanbul’da verdiğimiz 29 Şehidimize Allah’tan Rahmet diliyoruz. Rabbim onları Mevlid-i Şerifini idrak ettiğimiz Peygamberimize komşu etsin, inşallah.

Ülkemize diz çöktürmek isteyenler. Ve dahi bunun için terörü, silahı, ekonomik saldırıları her türlü hainliği bu millete reva görenler… Bunlar Allah’ın hesabını bilmiyorlar.

Artık maskelerinin bile ardına saklanma ihtiyacı hissetmeyen sözde müttefikler ve onların içerideki hain maşaları bilmeli ki başaramayacaksınız! Bu milleti mağlup edemeyeceksiniz! Al bayrağımızı indiremeyeceksiniz! Ezanları susturamayacaksınız! Yaptığınız saldırılarla ancak birlik ve beraberliğimizi artırır, bir kat daha birbirimizle kenetlenmemizi sağlarsınız.

Hazreti Muhammed’e ümmet olmanın O’nun yolunu takip etmek ve örnek almak, sağlığında ashabına takdim ettiği değer ve ölçüleri zaman ve mekân sınırlarının ötesine taşımak ve peygamberimizin rehberliğinde kenetlenerek sımsıkı durmak, dünyaya örnek olmak bizim şiarımız olmalı!

Yaslı günümüzde bu mübarek geceyi idrak etmeyi beklerken, herkesin Mevlid Kandilini tebrik ediyor, hayırlara vesile olması için rabbimizden niyaz ediyoruz.

Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun!

Dr. Bayram ÇOLAKOĞLU

Yönetim Kurulu Adına

Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği

Genel Başkanı


İçeriği Paylaş