Körfez Şubesi’nde kahvaltı

Bal-Türk'ten Haberler
İçeriği Paylaş

Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Körfez Şubesinde “Kebir Şarküteri”nin kahvaltısı vardı. Geçtiğimiz aylarda Körfez Ağadere Caddesinde açılan Kebir Şarküteri Bal-Türk Körfez Şubesi Lokalinde dernek yöneticilerine kahvaltı verdi. Genel Merkezden Genel Başkan Dr. Bayram Çolakoğlu, Denetim Kurulu üyesi Ramazan Ferhatoğlu’nun katıldığı kahvaltıya Bal-Türk Körfez Şube Başkanı İlhan Topaloğlu ve yönetim kurulu üyeleri ile Denetim Kurulu Başkanı Hilmi Özdilek ve Denetim kurulu üyeleri katıldı. Önceki Şube Başkanı ve Körfez Belediyesi Meclis üyesi Ziya Baykara hazır bulundu.

Kebir Şarküteri adına iki ortağın katıldığı kahvaltıda Ortaklardan İsmail Akbaş ticari faaliyetin yanı sıra böyle hoş ortamlar meydana getirmekten mutlu olduğunu söyledi.

Kahvaltının düzenlenmesinde önayak olan “Kebir Şarküteri”ye ve ortaklarına teşekkür eden Genel Başkan Çolakoğlu, kahvaltının yönetim toplantıları dışında bir araya gelmemize vesile olmasından dolayı teşekkür etti ve zaman zaman yönetim toplantıları dışında da farklı şubelerde biraraya gelmenin önemine değindi.


İçeriği Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.