HÖH Genel Başkanı Ahmet Doğan, Kırcaali bölgesi ziyaretinde

Balkanlardan Haberler
İçeriği Paylaş

Hak ve Özgürlükler Hareketinin Genel Başkanı Ahmet Doğan uzun zamandır planladığı Kırcaali ziyaretine (20.06.2011) başladı.
Genel Başkan Ahmet Doğan, bir hafta boyunca Kırcaali bölgesinde Partinin yerel yönetimleriyle gayri resmi görüşmelerde bulunacak.
Partinin Halkla İlişkiler sorumlusu Velislava Krısteva, Sayın Doğan’ın HÖH’nin yerel kuruluşlarında bir dizi görüşmeler yapacağını, ancak geçen Mayıs ayında Kırcaali’de basın toplantısı veren liderin, bu ziyaretinde basın mensuplarıyla görüşmelerin yer almayacağını belirtti.
HÖH Kırcaali İl BaşkanıBahri Ömer, Ahmet Doğan’ın bazı belediyelere gideceğini, fakat tam olarak hangilerini ziyaret edeceğini açıklamadı. Sayın Ömer, “Liderimiz geleneksel yaptığı seçim öncesi görüşmeleri gerçekleştirecek ve bazı parti içi problemler görüşülecek” dedi. Bahri Ömer’in ifadesine göre, önerilen birçok Belediye Başkanı ve muhtar adayları ele alınacak. Bilindiği gibi, Kırcaali ilinin yedi belediyesi de HÖH’nin iktidarında bulunuyor. Bahri Ömer, “Doğu Rodoplarda etkimizi koruyabilmemiz için kesinlikle bir strateji hazırlayacağız” diye belirtti.
HÖH’nin ülke çapındaki Belediye Başkan adaylarının 19 Ağustos’ta açıklanacak.


İçeriği Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.