Bal-Türk Derince Şubesi’nden Derince Belediye Başkanına ziyaret

Bal-Türk'ten Haberler Şubelerden
İçeriği Paylaş

Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Derince Şubesi, Derince Belediye Başkanı Dr. Aziz Alemdar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Dernek Genel Başkanı Bülent Karagöz ve Genel Başkan Vekili Dr. Bayram Çolakoğlu’nun da katıldığı ziyarete Derince Şube Başkanı Refik Çetin, Şube Genel Sekreteri Beyhan Tuna, Başkan Yardımcısı Mehmet Karaoğlu, yönetim kurulu üyeleri ve dernek üyeleri hazır bulundu.
Ziyaret sırasında bayan üyeler Dr. Aledar’a çicek takdiminde bulundu.
Genel Başkan Bülent Karagöz, görüşme sırasında Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği’nin üye yapısı, faaliyetleri ve geleceğe dönük programı hakkında bilgi verdi. Yapılan görüşmelerde derneğin projeleri anlatılırken işbirliği önerisinde bulunuldu. Derneğin Kocaeli’de her ilçeye ve Büyükşehir Belediyesine Balkanlardan kardeş şehir oluşturma projesi takdim edildiğinde Belediye Başkanı Dr. Alemdar memnuniyetini bildirdi ve ortak çalışmalar yapma konusunda her zaman açık olduğunu ifade etti.


İçeriği Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.