Bal-Türk Körfez Şubesi’nde Ziya Baykara İle Devam

Bal-Türk'ten Haberler Körfez
İçeriği Paylaş

Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Körfez Şubesi olağan kongresini gerçekleştirdi. Körfez dernek merkezinde yapılan kongre Bal-Türk Körfez Şube Başkanı Ziya Baykara’nın açılış konuşması ile başladı.

Divan heyetinin oluşması ardından mevcut Şube Başkanı Ziya Baykara’nın hazırladığı yenilenmiş liste rakipsiz olarak seçime girdi. Açık yapılan oylama sonucu Ziya Baykara başkanlığındaki yönetim ve denetim kurulları oy birliği ile yeni dönemde seçilmiş oldu. Tekrar Şube Başkanı olan Baykara, yaptığı konuşmada yeni dönemde de Bal-Türk ailesi içerisinde aktif bir şekilde şube olarak faaliyet göstereceğiz. Bizleri bu göreve layık gördüğünüz için hepinize teşekkür ediyorum. Çalışmalarda desteğinizi bekliyorum. Destek vermek için yönetimde olmak gerekmiyor. Hepinizin desteğini bekliyor, bize güveninizi tazelediğiniz için teşekkür ediyorum” dedi.

6. Olağan Kongrede Genel Merkez’den Genel Başkan Çolakoğlu’nun yanı sıra Genel Sekreter Yardımcısı Şükrü Ar da yer aldı.

Bal-Türk Körfez Şubesi olağan kongresinin kapanış bölümünde, derneğin kuruluş gayesi ve vizyonu üzerine konuşan Çolakoğlu, “bizler Balkanlardan buralara ya bizzat kedimiz geldik, ya anne babalarımız veyahut da dedelerimiz geldi, göç ettiler. Ancak gönül bağımız hiçbir zaman kesilmedi, bu derneğin kuruluş gayesi, vizyonu suyun öte yakasındaki akrabalarımıza, soydaşlarımıza yardımcı olabilmek; buradaki hemşehrilerimiz arasındaki dayanışmayı güçlendirebilmektir. Şahsım ve genel merkez yönetim kurulum adına yeni yönetimi kutluyor, hepinizi saygı ile selamlıyorum” dedi.

 

Bal-Türk Körfez Şubesi Yeni Seçilen Yönetim Kurulu:

  1. Ziya Baykara (Başkan)
  2. Güner Çiçekli
  3. Salih Çiçekay
  4. Ömer Üzmüş
  5. Kadir Yeşil
  6. İbrahim Mutlu
  7. Hasan Mercan

Yeni Denetim Kurulu Üyeleri

  1. Şerif Güler
  2. Sami Çalışkan
  3. Mesut Çavuş
20141102_142948
Bal-Türk Körfez Şube Başkanı Ziya Baykara Güven Tazeledi

20141102_142931 20141102_150643

IMG-20141102-WA0001
Bal-Türk Körfez Şubesinin Yeni Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri

İçeriği Paylaş