Madan Kardeşleriyle Kucaklaştı

Balkanlardan Haberler STK'lardan Haberler
İçeriği Paylaş

BAL-GÖÇ ve Bursa Büyükşehir Belediyesi işbirliğinde gerçekleştirilen BAL-GÖÇ iftarı Madan’lı Müslümanların yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.

Halkın ilgisinin yanı sıra, Filibe Başkonsolosumuz Şener Cebeci, HÖH Paşmaklı (Smolyan) Milletvekili Arif Aguş, HÖH Madan Belediye Başkanı ve Belediye’deki üst düzey protokol, Çepintsi Belediye Başkanı ve Madan Bölge müftüsü ve Madan İmamı da hazır bulundular.

Namaz sonrası cemaate hitap eden BAL-GÖÇ Genel Başkanı Doç. Dr. Yüksel Özkan, Madan’lılarla yeniden buluşmaktan büyük keyif duyduklarını söyleyerek, “kardeşlerimizle yeniden buluşmanın hazzını yaşıyoruz. Bu güzel Kadir Gecesi’ni sizlerle beraber geçirmek bizim için büyük bir onurdur. Aynı kıbleye yöneliyor, aynı yola baş koyuyor, aynı heyecanı yaşıyoruz. Hepimizin Ramazan Bayramını şimdiden kutluyorum” dedi.

Konuşmasında Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’ye katkılarından dolayı teşekkür eden Başkan Özkan, BAL-GÖÇ olarak bölge halkının her zaman yanında olduklarını vurguladı.

Bal-Göç


İçeriği Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.