Lütfi Mestan Ahmed Doğan’ı devirecekmiş…

Balkanlardan Haberler
İçeriği Paylaş

Hak ve Özgürlükler Hareketi Partisi (HÖH) lideri Ahmet Doğan, yardımcısı Lütfi Mestan tarafından parti yönetiminden uzaklaştırılacak mı? Kırcaali’deki yerel basın bu amaçla Mestan’ın Kırcaali Belediye Başkanı Hasan Azis’le uzun bir görüşme yaptığını duyuruyor.
28 Ağustos’ta gerçekleştirilen görüşme planlanandan daha uzun sürmesi nedeniyle Azis vatandaşları kabul edememiş ve makam odasının önünde uzun kuyruk oluşmuştu.
HÖH’ün Kırcaali teşkilatından ezici bir çoğunluğun, Doğan’ın parti liderliğinden uzaklaştırma planına destek vereceği belirtiliyor. Doğan’ı devirme planının ayrıntıları tatilde olan Hasan Azis’in işe dönmesinin ardından görüşüleceği kaydedilirken Azis’in tatili sırasında Türkiye’de görüş paylaşımında bulanacağı bildirildi.
Lütfi Mestan: Ağustos’ta gazeteciler konu sıkıntısı çekiyor
Ahmet Doğan’ı devirecek iddialarına Lütfi Mestan her yıl Ağustos ayında gazetecilerin konu sıkıntısı çektiklerini belirterek, ‘ancak bunu da yazdılarsa demek ki sıkıntının boyutu büyük’ dedi.

AJANS BG


İçeriği Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.