İzmit Belediye Başkan Adayı Muharrem Tutuş Bal-Türk’ü Ziyaret Etti

Bal-Türk'ten Haberler Haberler
İçeriği Paylaş

Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Şükrü Ar ve yönetimini ziyaret eden AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Muharrem Tutuş ve AK Parti İlçe Başkanı Halil Dokuzlar’ı mükemmel ağırladı.

BAL-TÜRK geçmiş dönem başkanları Prof. Dr. Selçuk Koç ve Dr. Bayram Çolakoğlu’nun da katıldığı ziyarette BAL-TÜRK Genel Başkanı Şükrü Ar, Tutuş ve Dokuzlar’ı Balkan Evinde görmekten mutlu olduğunu belirterek yaptıkları faaliyet ve projelerden bahsetti. BTTDD-Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği İzmit Şube Başkanı Yüksel Öztürk, Rumeli Türkleri Derneği Başkanı Hasan Pehlivanoğlu, MAP HOYTAG Başkanı Özkan Göçenler, Evlad-ı Fatihan Rumeli Balkan Muhacirleri Derneği Başkanı Süleyman Durak, dernek üyeleri, AK Partili Meclis üyeleri ve teşkilat mensuplarını katıldığı ziyarette AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Muharrem Tutuş ve AK Parti İlçe Başkanı Halil Dokuzlar geçtiğimiz günlerde BAL-TÜRK kongresinde Başkanlığa seçilen Şükrü Ar’a hayırlı olsun dileğinde bulundular.

 

 

 

 

 

 

 

Geçmiş dönemde BAL-TÜRK yönetiminde de yer aldığını belirten AK Parti İzmit İlçe Başkanı Halil Dokuzlar Rumeli Balkan Trakya Dernekleri Atayurttan Anayurda taşınan kültürün yaşatılmasında önemli bir misyon üstlendiğini vurguladı. AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Muharrem Tutuş BAL-TÜRK ziyaretinde İzmit ile ilgili yapacakları çalışmaları özetlerken İzmit’i geleceğe taşıyacak proje ve çalışmalara ağırlık vereceklerini belirtti ve İzmit’i daha iyi yönetmeye talip olduğunu vurguladı. Dernek üyelerinin de ilgi gösterdiği ziyarette camianın çeşitli konuları üzerinde de hasbihal edildi. Bal-Türk genel başkanı Şükrü AR, derneğin kuruluş amacını ve dava derneği olduklarını belirterek bunu anlatan hazırlamış oldukları yayınları Tutuş’a takdim ederek seçim sürecinde başarılar diledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


İçeriği Paylaş