İzmit Ak Parti İlçe yönetiminden Bal-Türk’e hayırlı olsun ziyareti

Bal-Türk'ten Haberler
İçeriği Paylaş

Ak Parti İzmit İlçe Başkanı ve ilçe yöneticileri, Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği yeni yönetimine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Dernek Genel Merkezinde gerçekleşen ziyarette, İlçe Başkanı Ali Kurt, Kadın kolları başkanı Aysel Demirtaş, il yönetiminden Emel Alp, Asuman Sert, Sevda Uzun, Abdulkadir Yılmaz, Sefer Yazıcı, Bal-Türk Genel Başkan Dr. Bayram Çolakoğlu, Genel Başkan Yardımcıları Doğan Aydın, Genel Sekreter Halit Meriç, Genel Sekreter Yardımcısı Şükrü Ar, Yönetim kurulu üyeleri Nurullah Şen, Fatih Sünbül, Gençlik kollarından Furkan Sarpken ve üye Serkan Koç hazır bulundu.

Ziyarette Ak Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Kurt Ocak ayı sonunda yeniden göreve seçilen Genel Başkan Çolakoğlu ve ekibini tebrik ederken, heyetler karşılıklı olarak tanışma faslına geçti. Yapılan tanışma faslında Ak Parti heyetinin önemli bir kısmının Balkan kökenli olması da dikkat çeken hususlardandı.

Bal-Türk Genel Başkanı Çolakoğlu da derneğin vizyonu, misyonu ile yaptıkları ve programa aldıkları proje ve faaliyetlerini anlattı. Balkan davasının  bir gönül davası olduğundan bahsetti. Daha sonra Ak Parti İzmit ilçe Başaknı Kurt özel bir pişmaniye takdim ederken, Çolakoğlu da “Geçmişten Günümüze Bal-Türk” eserini takdim etti.


İçeriği Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.