Balkanlılar Platformu Balkan Kültür Evindeki iftarda buluştu

STK'lardan Haberler
İçeriği Paylaş

Kocaeli ve İstanbul’da yaşayan Balkan kökenli bürokrat siyasetçi iş adamı ve akademisyenlerden oluşan Balkanlılar grubu yedinci buluşmasını Balkan Kültür Evi’nde gerçekleştirdi. Bal-Türk Genel Başkan Yardımcısı Adnan Metin’in iftar sahipliğinde gerçekleşen birliktelikte güzel anlar geçirildi. İftara Bal-Türk Genel Başkanı Dr. Bayram Çolakoğlu, Genel Başkan Yardımcısı Doğan Aydın Yönetim Kurulu üyelerinden Selçuk Koç ve Mestan Okan, İzmit Belediyesi Meclis Üyesi İbrahim Elgin, Ak Parti İl yönetiminden Hasan Ayaz, MARKA Genel Sekreteri Erkan Ayan, İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Murat Demir, İstanbul BALKANSİAD yönetim kurulu üyeleri, İşadamları Cafer Kozluca, İbrahim Debreli, Remzi Saral, Tuncay Şengöz, Rumeli Türklerinden Süleyman Durak gibi birçok değerli konuk bir arada oldu.

İftardan sonra Adnan Metin platformun tasarlanmış web sitesini ve logoyu tartışmaya açtı. Balkan Kültür Evi’nin önünde yapılan iftarın ardından Balkan Kültür Evi Söyleşi odasına geçildi ve burada birlikte yapılabilecek çalışmalar, Balkanların ihtiyacı konularında istişarelerde bulunuldu.

 


İçeriği Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.