Bal-Türk Körfez Şubesi’nden Genel Merkeze hayırlı olsun ziyareti

Bal-Türk'ten Haberler Körfez
İçeriği Paylaş

22 Ocak 2012 tarihinde yapılan Bal-Türk Genel Merkezin genel kurulu sonrası yeniden seçilen Genel Başkan Dr. Bayram Çolakoğlu ve yeni yönetimi tebrik amacıyla Körfez Şubesi bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette, yurt dışında olmasından dolayı Genel Başkan Çolakoğlu bulunmazken, Körfez Şube yönetimini Genel Başkan Vekili Adnan Metin başkanlığındaki Genel Merkez Yönetim Kurulu ağırladı.

Körfez Şubesi Başkanı İlhan Topaloğlu ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra şube eski başkanı Ziya Baykara da yer aldı. Genel Merkezden Genel Başkan Vekili Adnan Metin, Genel Başkan Yardımcıları Gülşah Arkut, Hatice Korkmaz, Genel Sekreter Halit Meriç, Genel Sekreter Yardımcısı Şükrü Ar, yönetim kurulu üyeleri Yard. Doç. Dr. Selçuk Koç, Gencay Işık, Erol Meyzin ve Nurullah Şen hazı bulundu.

Yeni yönetimin tebrik edilmesinin yanı sıra, Bal-Türk’ün Genel Merkez ve Şubeleri ile birlikte büyük bir aile olduğu ve geçen dönemin ardından bu dönemde de yine tüm Balkan Camiasının kucaklanacağı bunun için de yapılacak proje ve faaliyetlerin önemi vurgulandı.

Ziyarette Körfez Şube Başkanı Topaloğlu Genel Başkan Vekili Metin’e Bal-Türk amblemi olan bir plaket takdim ederken, Genel Başkan Vekili Metin de “Geçmişten Günümüze Bal-Türk” kitabını hediye etti.


İçeriği Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.