Bal-Göç’ten Birlik ve Beraberliği Artıracak Örnek Adım

STK'lardan Haberler
İçeriği Paylaş

 

Göreve seçildiği günden itibaren şeffaf ve katılımcı bir anlayış sergileyen Bal-Göç Genel Başkanı Doç. Dr. Yüksel Özkan ve yönetim kurulu, dayanışma ve birliğin de en güzel örneğini sergiliyor.

 

Bal-Göç Genel Başkanı Özkan, uzun süre sonra bir araya gelen yöresel derneklerle periyodik hale getirecekleri ilk toplantıyı gerçekleştirdi.

 

‘Ortak Düşünce, Dayanışma ve Güç’

 

Yöresel dernekler ile kahvaltıda bir araya gelen Özkan, bundan sonra her üç ayda düzenlenecek olan toplantıda sorunları ve stratejilerini belirleyecekleri dile getirdi. Özkan, “ortak düşünce, dayanışma ve güçle tüm sorunları üstesinden geleceğimizi, birlik ve beraberliğimiz artarak süreceğine olan inancımız tam” dedi. Uygulamadan duydukları memnuniyeti dile getiren dernek başkanları da bundan sonra birlik beraberlik içerisinde daha güçlü olacaklarını söyledi. Kahvaltılı toplantıya Hak ve Özgürlükler Partisi Burgaz milletvekili Cevdet Çakırov da katıldı.

Bal-Göç, Bursa


 


İçeriği Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.