Yahya Kemal Koleji Öğrencileri Cumhurbaşkanı Tarafından Kabul Edildi

Balkanlardan Haberler
İçeriği Paylaş

Yahya Kemal Koleji İlköğretim Okulu 1’inci sınıf öğrencileri, öğretmenleri ve okul idarecileriyle birlikte Makedonya Cumhurbaşkanı Gorgi İvanov’u ziyaret ettiler. Cumhurbaskanı İvanov, öğrencileri Cumhurbaskanlığı’nda yapılan bayrak değisim töreni öncesi kabul etti.
Yahya Kemal Koleji İlköğretim Okulu Müdürü Musa Tekkoyun ziyarete ilişkin gazetemize şu açıklamaları yaptı; “Cumhurbaşkanı İvanov ve eşleri Maya İvanova Hanım, kabul esnasında, öğrencilerle tek tek tanıştılar. Sayın Cumhurbaşkanı, öğrencilerin sorduğu sorulara içtenlikle cevap verdi. Öğrenciler, ziyarette birbirinden güzel şarkılar söylediler. Sayın Cumhurbaşkanı, Yahya Kemal Koleji Olimpiyat Takımı’nın kendisini daha önce ziyaret ettiğini ve bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ayrıca “İnsanlar, Yahya Kemal Koleji’nin eğitim kalitesine güveniyorlar.” şeklinde okulumuz hakkında taltifte bulundu. ” Yahya Kemal Koleji İlköğretim Okulu öğrencileri ziyaretin ardından, Cumhurbaşkanlığı konutunda üç ayda bir yapılan bayrak değişim törenine katıldılar. Öğrenciler törenin ardından Cumhurbaşkanı Gorgi İvanov’la hatıra fotoğrafı çektirdiler.

http://mk.zaman.com.tr


İçeriği Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.