THY’den Balkan Promosyonu

Ülkemizden Haberler
İçeriği Paylaş

Türk Hava Yolları (THY), İstanbul’dan 11 Balkan şehrine her şey dahil 99 Avro’ya uçacak.

THY Basın Müşavirliği’nden yapılan açıklamada, İstanbul’dan Üsküp, Priştine, Tiran, Podgorica, Zagreb, Ljubljana, Belgrad, Saraybosna, Kişinev, Bükreş ve Sofya’ya gidiş-dönüş her şey dahil 99 Avro’ya uçulacak bir kampanya başlatıldığı bildirildi.

Açıklamada, içerisinde 7 vizesiz Balkan destinasyonunu da barındıran kampanyadan yararlanmak isteyenlerin biletlerini 5 Ocak-31 Ocak 2012 tarihleri arasında (seyahatten 30 gün önce olmak kaydıyla) almaları ve seyahatin 13 Şubat-30 Nisan 2012 tarihleri arası için planlanması ve maksimum kalış süresinin 10 gün olması gerektiği kaydedildi.

Ayrıca açıklamada, kampanya dahilindeki 11 noktadan İstanbul’a vardıktan sonra seyahatlerini yurt içinde başka bir noktaya devam ettirmek isteyen veya İstanbul dışında başka bir yurt içi noktadan İstanbul aktarmalı olarak kampanya dahilindeki 11 noktaya seyahat etmek isteyen (gruplar hariç) yolcuların, gidiş-dönüş her şey dahil 80 Avro ilave ücret ödeyerek kampanyadan yararlanabilecekleri ifade edildi.

Kaynak: AA


İçeriği Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.