Selanikspor kupayı Başkan’a getirdi

Balkanlardan Haberler
İçeriği Paylaş

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, 2012-2013 sezonunda 2. Amatör Küme B Grubu’nda şampiyon olan İzmit Selanikspor Başkanı İsmet Tuğral ile yönetimini kabul etti. Selanikspor yönetimi, kazandıkları şampiyonluk kupasını kendilerine verdiği destek nedeniyle Başkan Karaosmanoğlu’na hediye etti.

20130718_bskselanik1

 

BAŞKAN’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ

2012-2013 sezonunda 2. Amatör Küme B Grubu’nda şampiyon olarak 1. Amatör Küme’ye yükselen İzmit Selanikspor’un başkanı Tuğral ile yönetim kurulu üyeleri, Başkan Karaosmanoğlu’nu ziyaret etti. Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Şube Müdürü Mehmet Kesen’in hazır bulunduğu ziyarette Selanikspor yönetimi, kendilerine olan katkılarından dolayı Başkan Karaosmanoğlu’na teşekkür etti.

20130718_bskselanik

 

KUPAYI BAŞKAN’A HEDİYE ETTİLER

Başkan Karaosmanoğlu’na şampiyonluk kupasını hediye eden Selanikspor yöneticileri, ‘’Bu başarıları sizin sayenizde elde ettik. Selanikspor bir kulüpten çok, bir okul oldu. Serdar Mahallesi’ndeki Bilgievi, çocuklarımızın eğitimine katkı sağlıyor. Bu çalışmalarla gençler arasındaki kötü alışkanlıklar da sona erdi. Bizler onurlu insanlarız. Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bize karşı olan samimi ve olumlu yaklaşımı bizim için çok değerlidir. Selanikspor örnek oldu, bizi takip eden yeni spor kulüpleri kuruldu’’ ifadesini kullandı.

HEM SPOR HEM OKUL

Selaniksporlu yöneticilerden şampiyonluk kupasını kulüp müzesinde saklamalarını isteyen, bunun sporcu gençler için büyük bir motivasyon olacağını söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Biz Roman kardeşlerimizin yanındayız. Çocuklarımız spor yaparken, tahsiline mutlaka devam etsin, eğitimini aksatmasın. Gençlerimiz okusun ve meslek sahibi olsun. Kendisini iyi yetiştiren Roman vatandaşlarımız, diğer kardeşlerine de örnek ve destek olmalıdır’’ şeklinde konuştu.


İçeriği Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.