Köstence’nin yeni vali yardımcısı Yüksel Selamet, projelerini Zaman’a açıkladı

Balkanlardan Haberler
İçeriği Paylaş

Romanya Müslüman Tatar Türkleri Demokrat Birliği (RMTTDB) Genel Başkanı Celil Esergeb, birlik merkezinde düzenlediği basın toplantısında yeni vali yardımcısı Yüksel Selamet’i (en solda) kamuoyuna tanıtarak yeni görevinde başarılar diledi.
Soydaş birliklerinin ve sivil toplum kuruluşlarının ittifakla desteklediği Köstence’nin yeni vali yardımcısı Yüksel Selamet, görevini en iyi şekilde yapmak için elinden gelen çabayı göstereceğini söyledi. İlk olarak işsizleri meslek sahibi yapacak bir proje üzerinde durduğunu belirten Selamet, “İşsiz gençlere sahip çıkacağım.” dedi.

Romanya Müslüman Tatar Türkleri Demokrat Birliği (RMTTDB) Genel Başkanı Celil Esergeb, Birlik merkezinde düzenlediği basın toplantısında yeni vali yardımcısı Yüksel Selamet’i yerel kamuoyuna tanıttı. Beraberinde milletvekili Amet Varol, vali yardımcısı Yüksel Selamet’le birlikte basın toplantısı düzenleyen Esergeb, yeni görevinin hayırlı olması dileğinde bulundu.

Bu arada Zaman Dobruca Bölge Temsilcisi Yusuf Küçük, Köstence Vali Yardımcısı Yüksel Selamet’i makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi. Ziyaret için Küçük’e teşekkür eden Selamet, toplumun ortak tercihi ile bu göreve geldiğini belirterek vazifesini en güzel şekilde yapmaya çalışacağını ifade etti. İlk olarak işsizleri meslek sahibi yapacak bir proje üzerinde duran Selamet, yaklaşık 800 kişiyi meslek sahibi yapacaklarını aktardı. Ebubekir Tanior Köstence 


İçeriği Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.