İşinsanlarına Bulgaristan Nevrekop Bölgesindeki yatırım fırsatları anlatıldı

Bal-Türk'ten Haberler Haberler
İçeriği Paylaş

Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Kocaeli Aktif Sanayici ve İşadamları Derneği (KASİAD) ve Kocaelili diğer iş adamları ile birlikte Balkan Kültür Evi’inde buluştu.

Bal-Türk tarafından hazırlanan sunumda iş insanlarına Bulgaristan’ın Nevrekop bölgesindeki yatırım fırsatları hakkında bir sunum yapıldı. Sunum Bal-Türk Genel Başkanı Dr. Bayram Çolakoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Erol Meyzin ve Gençlik kolları temsilcisi Abidin Karasu tarafından gerçekleştirildi.

Bulgaristan’da ticaret, yatırım ve iş fırsatları’ seminerinde özellikle termal sular ile gıda ve orman ürünleri alanındaki yatırım fırsatlarıyla ilgili olarak Kocaelili İşinsanlarını bilgilendirdi. KASİAD Başkan Yardımcısı Fatih Bingül ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle Şube Sekreteri Yusuf Arabacı ve Kartepe Genç İşadamları Derneği Başkan Yardımcısı İsmail Çoruh’unda katıldığı seminerde Bulgaristan’da yapılabilecek yatırımlar ve ticari işbirliği konuları ele alındı.

İşinsanları 2013 Baharında Nevrekop’ta

Bal-Türk Genel Başkan Yardımcısı Adnan Metin, Genel Sekreter Halit Meriç, Yönetim Kurulu üyeleri Doç. Dr. Selçuk Koç ve Mestan Okan ile Rumeli-Balkan Platformundan Süleyman Durak ve Ahmet Şengöz, Halil Dokuzlar ile Tuncay Şengöz’ünda katıldığı BAL-TÜRK Derneği’nin Bulgaristan’la ticaret ve yatırım fırsatları konulu seminerine katılanlar  Bahar aylarında Nevrokopu ziyaret ederek orada yaşayan Müslüman Türk Toplumu ile buluşarak ticaret ve yatırım fırsatlarını yerinde görmek için sözleştiler.


İçeriği Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.