Günay UZUN

Başkanlarımız Kurumsal
İçeriği Paylaş

Günay UZUN 1984 yılında Bulgaristan, Hasköy’de doğdu. 1989 yılında yaşanan zorunlu göçte, ailesi ile birlikte Anavatana geldi.

Yüksek öğrenimini, “Deri Teknikerliği ve Lojistik” bölümlerini okuyarak tamamlamıştır.

2004 yılında Kurulan Şekerpınar Şubesinde (Çayırova) Sekreter olarak görev almaya başlamıştır. 2011 yılından itibaren de Bal-Türk içinde daha aktif görevler almaya bulunmuştur. 2011 yılı sonrasında Çayırova Şubesinde sırası ile yönetim kurulu üyesi, şube sekreteri ve başkan yardımcılığı görevlerini yerine getirmiştir. 2018 yılında yapılan olağan genel kurul ile Genel Merkez yönetim kuruluna seçilmiştir. Genel Merkezde bugüne kadar Genel Sekreter olarak görev yaptı. Genel Sekreterlik görevi boyunca 30. Yıl Anma Etkinliği, Röportaj-Anı kitabının hazırlanması,Şehitlerin anılması programları, Bulgaristanda düzenlenen iftar, Erzak yardımı ve Kurban dağıtımı gibi Bal-Türk tarafından başarı ile tamamlanan projelerde aktif görev almıştır.

Çalıştığı şirketlerde sırası ile Üretim Sorumlusu, Depo Yöneticisi, Satınalma Sorumlusu görevlerinde bulunmuştur. Halen otomotiv sektöründe faaliyet gösteren yabancı bir şirkette  Satınalma Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Çayırova Kent Konseyi içinde Proje Kordinatörü görevini 2 yıldır faal olarak sürdürmektedir. Ayrıca Türkiye Satınalma Profosyonelleri ve Yöneticileri Derneği (TÜSAYDER) Gebze-İzmit Bölgesinde yeni üyelerin derneğe katılmasından sorumlu kişi olarak görev yapmaktadır.

Günay Uzun, evli ve 3 kız çocuğu babasıdır.


İçeriği Paylaş