Eşsiz doğal güzelliği ile Yedigöller kendine hayran bıraktı

Bal-Türk'ten Haberler Faaliyetler Fotoğraflar Haberler Multimedya
İçeriği Paylaş

Bal-Türk Genel merkezi tarafından organize edilen ve dernek üyeleri tarafından yoğun taleple karşılaşan Bolu Yedigöller gezisi 100 kişilik katılımla gerçekleştirildi. Perşembe pazarından sabah 07:30 da hareket eden otobüsler zorlu dağ yollarından geçerek 12:30 da Yedigöllere ulaştı.

Sessiz ve sakin tabiatı, güzel manzaraları, farklı arazi şekilleri, şelaleleri, yürüyüş yolları, çeşitli cins ve türde bitki ve ağaçlarla süslü çevresiyle mükemmel bir piknik, fotoğraf çekme, spor yapma yeri olan  Yedigöller zorlu yolcuğun ardından katılımcılara dinlenme, sakinlik ve ferahlık imkanı verdi.

Bal-Türk kafilesi ilk olarak İncegöl ve Sazlıgöl’ü ardından da Nazlıgöl çevresini dolaşarak kuş sesleri arasında keyifli bir gezintiye başladı. İlk gezinti ardından Büyük Göl ve Deringöl’ün bulunduğu  bölgede piknik yapan katılımcılar daha sonra çok güzel şelalelerinde bulunduğu Dilek Çeşmesi ve çevresini gezerek bol bol fotoğraf çektirdi. Büyükgöl ve Deringöl çevresinde fotoğraf çekip gezinti  yaparak Seringöl’ü de ziyaret edip geziyi noktalayan dernek üyelerimiz farklı bir gezi etkinliğinin bir an önce tekrarlanması temennisi ile İzmite doğru yola koyuldu.

 


İçeriği Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.