Tahir Büyükakın

Dr. Tahir Büyükakın Genel Merkezimizi ziyaret etti

Bal-Türk'ten Haberler Haberler
İçeriği Paylaş

AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Tahir Büyükakın, sivil toplum kuruluşlarını ziyaretleri kapsamında Genel Merkezimizi ziyaret etti. Karamürsel, Gebze, Çayırova ve Körfez şube başkanlarımızın da iştirak ettiği toplantıda Büyükakın, Kocaeli projeleri hakkında üyelerimizi bilgilendirdi.

Toplam 24 yıl bu kente hizmet ettim. Bu şehrin emanetini üstlenmek üzere yola çıktık

AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tahir Büyükakın; Kocaeli’deki sivil toplum kuruluşlarını ziyaretleri kapsamında, 08 Ocak 2019 tarihinde Seka Kültür Alanı’ndaki Genel Merkezimizi ziyaret etti. Ziyarette Genel Merkez Yönetim Kurulu üyeleri ile Karamürsel, Gebze, Çayırova ve Körfez şube başkanlarımız hazır bulundu.


Ziyaret kapsamında Dr. Koç: Büyükakın’ın adaylığının şehrimiz için hayırlı olmasını temenni ederken, çalışmalarında kendisine başarı diledi.

Dr. Büyükakın: Kocaeli doğumlu olduğunu, şehre uzun yıllar boyunca çeşitli görevler vesilesiyle hizmet ettiğini, şehri çok iyi tanıdığını ve emaneti taşıyacak birikime sahip olduğunu vurguladı. “Kocaeli Sevdamız” diyen Dr. Büyükakın, Sivil Toplum Kuruluşlarının güçlenmesi hem kent kültürüne hem de yönetsel kültüre katkı sağlayacağını vurguladı.

Ziyaret karşılıklı hediyeleşmeler ve iyi niyet dilekleri ile sona erdi.


İçeriği Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.