Bulgaristan’ın Özel Kalem Müdürleri Bursa’da

Balkanlardan Haberler Ülkemizden Haberler
İçeriği Paylaş

Türkiye Özel Kalem Müdürleri Platformunun organizasyonuyla bu yıl ilki düzenlenen “Balkan Ülkeleri Özel Kalem Müdürleri Bursa Buluşması” kapsamında,Bulgaristan‘dan gelen 15 özel kalem müdürü, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe‘yi ziyaret etti.

Türkiye Özel Kalem Müdürleri Platformunun organizasyonuyla bu yıl ilki düzenlenen “Balkan Ülkeleri Özel Kalem Müdürleri Bursa Buluşması” kapsamında, Bulgaristan‘dan gelen 15 özel kalem müdürü, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe‘yi ziyaret etti.

Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Altepe’yi tarihi Belediye Binası’nda ziyaret eden heyet üyeleri, Büyükşehir Belediyesinin Bulgaristan ve Balkanlar’da yaşayan Türklerin kültürel ve sosyal değerlerinin korunması ve tarihi eserlerin restorasyonunda büyük hizmetleri bulunduğunu belirterek, Altepe’ye Balkan Türkleri nezrinde büyük bir sevgi ve saygı duyulduğunu ifade ettiler.

“Balkan Ülkeleri Özel Kalem Müdürleri Bursa Buluşması”nın mesleki dayanışma, bilgi ve tecrübe paylaşımı anlamında çok önemli bir fırsat sunacağına işaret eden özel kalem müdürleri, gösterdiği misafirperverlik dolayısıyla Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürü Ercan Özel ile organizasyonun gerçekleşmesinde emeği bulunanlara teşekkür ettiler.

Büyükşehir Belediye Başkanı Altepe de özel kalem müdürlerinin, yöneticilerin eli ayağı olduğunu vurgulayarak, şunları kaydetti:

“Yöneticilerin programlarıyla ilgili düzenlemeleri, görüşmeleri gerçekleştirerek, iletişim köprüsü kuran özel kalem müdürleri, günlük program trafiğinin sorunsuz olarak devamında büyük bir öneme sahip. Bu kapsamda, özel kalem müdürlerinin bir araya gelerek, tecrübe ve bilgi paylaşımında bulunmalarını örnek bir davranış olarak değerlendiriyorum. ”

 


İçeriği Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.