Bulgarca & Yunanca Dil Kursları Açılacaktır

Bal-Türk'ten Haberler Haberler
İçeriği Paylaş

Bulgarca Dil Kursu

Bulgar vatandaşı Yüksek Lisanslı öğretmenimiz tarafından haftada 2 (Cumartesi-Hafta arası bir gün) olmak üzere 3 aylık kur şeklinde Bulgarca Dil kursu açılacaktır.
Kaynak olarak ders kitapları, kasetler ve Öğretmenimizin hazırlamış oldukları destekleyici ek materyaller, Bulgarca videokasetler, Bulgarca gazeteler kullanılacaktır.

Not: Kayıtlarlar 30.10.2012 – 03.11.2012 tarihleri arasında Derneğimiz Genel Merkez’ine gelerek kayıt yaptırabilirsiniz

 
Kayıt ve Bilgi almak için 0 262 324 06 24 ve 0 555 998 10 99  numaralı telefonları arayabilirsiniz

Yunanca Dil Kursu

Yunan vatandaşı öğretmenimiz tarafından haftada 2 (Cumartesi-Hafta arası bir gün)  olmak üzere 3 aylık kur şeklinde Yunanca Dil kursu açılacaktır.

Derslerde Epikinoniste Ellinika I, II, III adlı ders kitapları, kasetler ve Öğretmenimizin hazırlamış oldukları destekleyici ek materyaller, Yunanca video kasetler, Yunanca gazeteler kullanılmaktadır.

1. Kur: Yunan Alfabesi, Yunanca’nın fonetiği, ülkeler, meslekler, selamlaşma, olumlu-olumsuz cümle kuruluşları, şahıs zamirleri,sayılar,isimlerin cinsi, ismin –i hali, A1 grubu fiiller, adresler, telefon numaraları, aitlik sıfatları, ailemiz, B1 grubu fiiller, diller, uyruklar, sıfatlar. Eril, dişi, tarafsız isim ekleri ve belirteçleri, işaret sıfatları, sayı sıfatları, soru zamirleri, milliyetler, nesnelerin –i hali, yaş soruları, yaşlar, kuralsız fiiller, G1 grubu fiiller (edilgen), Saatler, günler, B2 grubu ve G2 grubu fiiller, zaman zarfları, sıra sayı sıfatları, yer zarfları.

Eğitimlerin sonunda katılımcılar Selanik Aristoteleio Üniversitesi Yunan Dili Merkezi’nin her yıl düzenlediği Sertifika sınavına yönlendirilecektir.

Not: Kayıtlarlar 30.10.2012 – 03.11.2012 tarihleri arasında Derneğimiz Genel Merkez’ine gelerek kayıt yaptırabilirsiniz

 

Kayıt ve Bilgi almak için 0 262 324 06 24 ve 0 555 998 10 99  numaralı telefonları arayabilirsiniz.

 


İçeriği Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.