“Balkanlardan Kocaeli’ye Göç” söyleşisi gerçekleştirildi

Bal-Türk'ten Haberler
İçeriği Paylaş

Balkan Kültür Evi’ndeki söyleşiler dizisi “Balkanlardan Kocaeli’ye Göç” konulu söyleşi ile devam etti. Söyleşinin konuğu tarihçi-yazar Volkan Şenel oldu. Bal-Türk Genel Başkanı Dr. Bayram Çolakoğlu’nun ev sahipliği yaptığı program, Balkan Kültür Evi’nde yapılan etkinlikleri gösteren kısa bir film ile başladı. Çolakoğlu’nun Tarihçi-Yazar Volkan Şenel’i tanıtmasının ardından programa geçildi.

Aynı zamanda Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Tarihi Mekanlar ve Kent Estetiği Şube Müdürü olan Şenel yaptığı sunumla katılımcıları derinden etkiledi. Sunumun ardından katılımcılarında fikirleri ve bilgilerini paylaşması ile keyifli bir akşamda zamanın akışını kimse fark etmedi. 19.30’da başlayan sunum 23.00’a kadar karşılıklı sohbet havasında devam etti.

Programa ilgi büyüktü, Bal-Türk Genel Merkez Denetim Kurulu üyesi Şenol Çelik, Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Ragıp Çavuş ve Abidin Karasu, Bal-Türk Çayırova Şube Başkanı Ekrem Şen ve Başkan Yarımcısı Günay Uzun, Körfez Şubesi eski Başkanı Ziya Baykara ve mevcut yönetim kurulu üyeleri, Bal-Türk eski yönetim kurulu üyelerinden Remzi Aydın, Mustafa Adalı, Rumelili iş adamları Tuncay Şengöz, Halil Dokuzlar, Gazeteci Süleyman Okur Gölcük Trakya İlleri Derneğinden Fikret Beyhan ve Necmi Karagöz ile İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı Murat Demir yer aldı.

IMG_1936

 

IMG_1955

 

IMG_1948

 

IMG_1938

 

IMG_1936

 

IMG_1939

 

IMG_1941


İçeriği Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.