Bal-Türk, Yeni Dönem Çalışma Planı için ilk çalıştayını yaptı

Bal-Türk'ten Haberler
İçeriği Paylaş

Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Genel Merkezi 22 Ocakta yapılan genel kuruldan sonra yeni dönem faaliyet/projelerine yönelik programı üzerinde çalışmaya başladı. 2015 yılına kadar derneğin yapacağı faaliyetler, uygulanacak projeler masaya yatırıldı.

Kurumsallığı güçlendirmek ve Balkanlara yönelik yapılacak faaliyetlere ağırlık verecek olan Bal-Türk Genel Merkez Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu üyelerinin katılımıyla İzmit-Wes Hotel’de bir çalıştay düzenledi. Çalıştayda Kültürel ve Sosyal faaliyetler, Gençlere yönelik projeler, Balkan ülkelerine yönelik projeler ve derneğin Şubeleriyle birlikte kurumsallaşma düzeyini artırıcı faaliyetler ele alındı. Her bir faaliyet/projenin sorumluları tayin edildi ve 10 günlük bir çalışmadan sonra da faaliyet/projeler takvimlendirilecek.

Çalıştaya Genel Başkan Dr. Bayram Çolakoğlu, Genel Başkan yardımcıları Adnan Metin, Gülşah Arkut, Doğan Aydın ve Hatice Korkmaz, Genel Sekreter Halit Meriç, Genel Sekreter Yardımcısı Şükrü Ar, Genel Muhasip Süleyman Kızılkaya, yönetim kurulu üyeleri Mestan Okan, Yard. Doç. Dr. Selçuk Koç, Erol Meyzin, Nurullah Şen, Gencay Işık ile Denetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Recep Tarı, Mehmet Yunus Tekel ve Şenol Çelik katıldı.


İçeriği Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.