Bal-Türk Körfez’de Birlik Gecesi

Bal-Türk'ten Haberler Körfez Şubelerden
İçeriği Paylaş

Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Körfez Şubesinin düzenlediği Birlik ve Beraberlik Gecesinde Tanyıldız Düğün Salonunda boş masa kalmadı. Geceye aileleriyle katılan üyeler ve Balkan kökenliler unutulmaz bir gece geçirdiler.

Bal-Türk Körfez Şubesinin Birlik ve Beraberlik Gecesinde Şube Başkanı İlhan TOPALOĞLU’nu yalnız değildi. Bal-Türk Genel Başkan Dr. Bayram ÇOLAKOĞLU, Bal-Türk Derince Şube Başkanı Refik ÇETİN, BGF Federasyon Başkan Vekili Nizamettin YUMURTACI, Darıca Balkan Türkleri Derneği Başkanı Rıfat YAKUPOĞLU, Kartal Balkanlar Dernek Başkanı Olcay ÖZGÖN, Bulgaristan Hak ve Özgürlükler Hareketi Şumlu Milletvekili Çetin KAZAK, Filibe Milletvekili Tuncay Naim, Blagoevgrad Milletvekili Musa Palev, Körfez Kaymakamı Mahmut ŞİRİNOĞLU, Körfez CHP İlçe Başkan Yardımcısı Hüseyin YILMAZ, Körfez Meclis Üyesi Ziya BAYKARA, İş Adamı Mestan OKAN, MHP İzmit Belediye Başkan adayı Adnan METİN.

Bu anlamlı gecede Pınar DİLŞEKER’E  Körfez Balkan Türkleri adına Körfez Kaymakamı Mahmut ŞİRİNOĞLU dernek logosu olan porselen tabağı takdim etti.

Bu anlamlı gecede Bulgaristan Türk Partisinin Şumlu Milletvekili Çetin KAZAK’A Körfez Balkan Türkleri adına Genel Başkan Dr. Bayram ÇOLAKOĞLU dernek logosu olan porselen tabağı takdim etti.

Bu anlamlı gecede Bulgaristan Türk Partisinin Filibe Milletvekili Tuncay NAİM’E  Körfez Balkan Türkleri adına Bursa Bal-Göç Federasyon Başkan Vekili Nizamettin YUMURTACI dernek logosu olan porselen tabağı takdim etti.

Bu anlamlı gecede Bulgaristan Türk Partisinin Blagoevrad Milletvekili Musa Palev Körfez Balkan Türkleri adına Başkan İlhan TOPALOĞLU dernek logosu olan porselen tabağı takdim etti.

İlhan TOPALOĞLU’NUN başkan olduğu Körfez Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği’nin Derince Tanyıldız Düğün Salonunda düzenlediği Birlik ve Beraberlik gecesinde dernek üyelerini ve Balkan Kökenli hemşerilerini bir araya getirdi.

Bu anlamlı gecede kendiside bir balkan göçmeni olan sanatçı Pınar DİLŞEKER gecede söylediği şarkılarla hemşerilerini coşturdu.

Körfez Bal-Türk Derneğinin düzenlediği Birlik ve Beraberlik Gecesinde Tanyıldız Düğün Salonunda boş masa kalmadı.Geceye aileleriyle katılan üyeler ve Balkan kökenliler unutulmaz bir gece geçirdiler.

Körfez Balkan Türklerini Pınar DİLŞEKER coşturdu.

Körfez Bal-Türk Birlik ve Beraberlik Gecesinde Başkanı İlhan TOPALOĞLU’nu yalnız bırakmadılar. Kocaeli Bal-Türk Genel Başkan Bayram ÇOLAKOĞLU, Derince Bal-Türk Başkanı Refik ÇETİN, Bursa Bal-Göç Federasyon Başkan Vekili Nizamettin YUMURTACI, Darıca Bal-Türk Başkanı Rıfat YAKUPOĞLU, Kartal Balkanlar Dernek Başkanı Olcay ÖZGÖN, Bulgaristan Türk Partisi Halk ve Özgürlük Hareket Şumlu Milletvekili Çetin KAZAK, Filibe Milletvekili Tuncay Naim, Blagoevgrad Milletvekili Musa Palev, Körfez Kaymakamı Mahmut ŞİRİNOĞLU, Körfez CHP Başkan Yardımcısı Hüseyin YILMAZ, Körfez Meclis Üyesi Ziya BAYKARA, İş Adamı Mestan OKAN, MHP İzmit Belediye Başkan adayı Adnan METİN.

Birlik ve Beraberlik gecesinde Pınar DİLŞEKER’E  Körfez Balkan Türkleri adına Körfez Kaymakamı Mahmut ŞİRİNOĞLU dernek logosu olan porselen tabağı takdim etti.

Bu anlamlı gecede Bulgaristan Türk Partisinin Şumlu Milletvekili Çetin KAZAK’A Körfez Balkan Türkleri adına Kocaeli Genel Başkan Bayram ÇOLAKOĞLU dernek logosu olan porselen tabağı takdim etti.

Bulgaristan Türk Partisinin Filibe Milletvekili Tuncay NAİM’E  Körfez Balkan Türkleri adına Bursa Bal-Göç Federasyon Başkan Vekili Nizamettin YUMURTACI dernek logosu olan porselen tabağı takdim etti.

Bulgaristan Türk Partisinin Blagoevrad Milletvekili Musa Palev Körfez Balkan Türkleri adına Başkan İlhan TOPALOĞLU dernek logosu olan porselen tabağı takdim etti.

İlhan TOPALOĞLU’NUN başkan olduğu Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Körfez Şubesi’nin Derince Tanyıldız Düğün Salonunda düzenlediği Birlik ve Beraberlik gecesinde dernek üyelerini ve Balkan Kökenli hemşerilerini bir araya getirdi.

Kendiside bir balkan göçmeni olan sanatçı Pınar DİLŞEKER gecede söylediği şarkılarla hemşerilerini coşturdu.

İlhan Topaloğlu

 

 

 

 

 

 

 

 


İçeriği Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.