BAL-TÜRK Heyetinden KOTO’da Bulgaristan’da Yatırım Bilgilendirmesi

Bal-Türk'ten Haberler
İçeriği Paylaş

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut’u ziyaret eden Balkan Türkleri Derneği (Bal-Türk) Genel Başkanı Günay uzun iki ülke arasında ekonomik ilişkilerin geliştirilmesi ve Türk İşadamlarına Bulgaristan’da sağlanan yatırım fırsatlarıyla bilgilendirme yaptı.

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut’u ziyaret eden BAL-TÜRK Genel Başkanı Günay uzun iki ülke arasında ekonomik ilişkilerin geliştirilmesi ve Türk İşadamlarına Bulgaristan’da sağlanan yatırım fırsatlarıyla bilgilendirme yaptı.

Kocaeli Ticaret Odası Başkan Yardımcıları Hüseyin Gezer ve Volkan Yılmaz ile Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Akif Şen, Ziya Uludüz ile Yusuf Erenkaya’nın katıldığı ziyarette BAL-TÜRK Geçmiş Dönem Başkanı Dr. Bayram Çolakoğlu, Genel Başkan Vekili Şükrü Ar ile Muhasip Yavuz Usta hazır bulundu.

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut Co-Matching İkili İş Görüşmelerine Bulgaristan’daki ticaret yapan çeşitli sektörlerdeki Türk ve Bulgar İşadamlarının da katılabileceğini BALTÜRK-Balkan Türkleri Derneği Başkanı Günay Uzun’a ileterek davet etti.


İçeriği Paylaş