Bal-Türk Genel Merkez’den Körfez Şubesi’ne Ziyaret

Bal-Türk'ten Haberler Körfez
İçeriği Paylaş

Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Genel Merkezi 18 Ocak 2015 tarihindeki 14. Olağan Genel Kurlundan sonra şubelerine yönelik ziyaretlerine devam etti.

Genel Merkezin yeni yönetim kurulunun teşekkür ziyaretlerinde son duran Körfez Şubesi oldu. Genel Başkan Dr. Bayram Çolakoğlu, Genel Başkan Yardımcıları Doç. Dr. Selçuk Koç, Ayla Bozkurt, Genel Sekreter Yardımcısı Ragıp Çavuş, yönetim kurulu üyeleri İlker Korkmaz, Doç. Dr. Ayhan Orhan ve Sevcan Günzit’in yer aldığı genel merkez yöneticilerini Körfez Şube Başkanı Ziya Baykara ve yönetim kurulu üyeleri ağırladı.

Yeni Dönemde Yeni Projeler Yeni Faaliyetler

Genel Başkan Dr. Bayram Çolakoğlu yeni dönemde genel merkez olarak yapmayı tasarladığı proje ve faaliyetler hakkında bilgi verdi. Ortak ve ayrı ayrı yapılacak faaliyetlerin takviminin hazırlanması konusunda izlenecek yöntem de konuşuldu. Körfez Şubesinin her yıl tekrarlayacağı ve geleneksel olarak sürdürebileceği yıllık bir faaliyetin yapılması konusunda uzlaşmaya varıldı. Böylece tüm şubelerin her yıl tekrarlayacağı geleneksel bir programı olacak.

20150217_193218

20150217_193218

 


İçeriği Paylaş