Bal-Türk Dağ Yürüyüşü için Kartepe’ye çıktı

Bal-Türk'ten Haberler Fotoğraflar Multimedya
İçeriği Paylaş

Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Genel Merkez Gençlik Kolları tarafından düzenlenen dağ yürüyüşü Pazar günü yapıldı. Kartepe’de düzenlenen program Aytepe’den başladı Menekşe yaylasına kadar devam etti. Oldukça engebeli ve zorlu bir parkur aşıldı. Dönüşte Papaz Çayırı’ nda mangal molası veren ekip burada dinlenip öğle yemeğini yedikten sonra geri dönüş başladı.

Program zorlu olduğu kadar da zevkliydi. Gençlik Kollarının gelenekselleşen dağ yürüyüşlerinin bir tanesi daha tam 41 kişi ile icra edilmiş oldu.

Bulgaristan’ın İstanbul Konsolosu da katıldı

Programa Gençlik Kolu Başkanı Ragıp Çavuşun yanı sıra, Genel Başkan Dr. Bayram Çolakoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Selçuk Koç, Erol Meyzin ve Şükrü Ar aileleriyle katıldı. Bulgaristan’ın İstanbul Konsolosu Todor Petrov ve eşi Teodora Petrova da katıldı. Kartepe’nin büyülü güzellinden oldukça etkilendiği görülen Petrov ve eşi programdan oldukça memnun ayrıldı.


İçeriği Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.