Bal-Türk Çayırova Şubesinden Başkana Teşekkür

Bal-Türk'ten Haberler Çayırova
İçeriği Paylaş

Ülkemizde 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak mahalli idareler seçimlerinde adaylar son bir aya girmişken, kimi belediye başkanları tekrar aday oldu; bazıları da başkanlık yarışı için bayrağı bir başka arkadaşına devretti. Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş da bu kategoride yer aldı ve seçimlerde aday gösterilmedi. Başkanlık yaptığı dönem içerisinde Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Çayırova Şubesine büyük katkıları olan başkan Ziyaettin Akbaş’ı Bal-Türk Çayırova Şube yönetimi unutmadı. Şube Başkanı Ekrem Şen ve yöneticiler Nurettin Öztürk ile aynı zamanda Meclis üyesi adayı olan Berkant Emiroğlu Belediye Başkanına bir şükran plaketi sundu.

Şube Başkanı Şen, “Başkanımız başkanlık dönemi boyunca her zaman yanımızda oldu. Şu an kullanmış olduğumuz Balkan Kültür Evi’ni bizlere tahsis etmekle Balkan camiasına çok büyük bir katkı sağladı. Başkanlıktan sonraki zamanlarda da kendisine başarılar diliyor, her zaman dostluklarımızın devam edeceğini ifade etmek istiyoruz” dedi.

Belediye Başkanı Akbaş da Bal-Türk’ün sıradan bir hemşehri derneği olmadıını, milli bir davanın yürütücüleri olduğuunu, enişteleri olarak her zaman yanlarında olacağını ifade ederek, bu hassa tavır için minnettar olduğunu ifade ettti.

1897999_585353051554673_1357591368_n

 


İçeriği Paylaş