Ak Parti İzmit İlçe Başkanı’na Bal-Türk Yönetiminden Ziyaret

Bal-Türk'ten Haberler
İçeriği Paylaş

Kısa bir süre önce Ak Parti İzmit İlçe Başkanlığı’na seçilen ve Bal-Türk Genel Merkez Üyesi olan Hasan Ayaz’a Genel Merkez Yönetimi bir hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette, Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Dr. Bayram Çolakoğlu, Genel Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Selçuk Koç, Genel Sekreter Şükrü Ar, Yönetim Kurulu Üyeleri Doç. Dr. Ayhan Orhan, Sevcan Günzit, Sekreter Sevginar Kocaali, Bal-Türk Körfez Şube Başkanı Ziya Baykara, Gebze Ak Parti Meclis Üyesi Ergün Kahraman bulundu. Ak Parti İzmit İlçe yönetimine seçilen bir başka Bal-Türk üyesi Abdullah Saburlu da ziyaret programında yer aldı.

Bal-Türk Genel Başkanı Çolakoğlu, Ziyaretin başında Bulgaristan Dobruca Türk Şehitliğine ait, Fotoğraf Sanatçısı Ahmet Şahin’e ait bir fotoğrafı, yönetim kurulu adına, İlçe Başkanı Hasan Ayaz’a hediye etti.

Ziyarette “Hasan Bey ile kadim bir dostluğumuz vardı. Sivil toplum adına, sosyal hayat adına Balkanlara hizmet noktasında birlikteliklerimiz oldu. Hayırlı faydalı işler yapmaya çalıştık. Hemşehrimiz, derneğimizin üyesi Hasan Bey’in yeni görevinin hayırlı olmasını diliyor, başarılı olacağına gönülden inanıyorum. Kendisini tebrik ediyorum. Gençlerimize, siyaset alanında örnek gösterebileceğimiz bir hemşehrimiz daha var, artık. Rabbim utandırmasın” dedi.

Diğer dernek temsilcilerinin de hayırlı olsun dileklerinin ardından, teşekkür eden Ayaz, “Bayram Bey ve yönetimiyle uzun geçmişe dayalı birlikteliğimiz var. Birlikte güzel şeyler yapmak için teşriki mesaide bulunduk. Balkan muhacirleri bu ülkenin kurucu asli unsurudur. Sosyal hayatın her alanında olduğu gibi siyasette de yer almalıyız en iyisini yapmak için çalışmalıyız. Beni ziyaretiniz şahsımı onurlandırdı. Teşekkür ediyorum.” dedi.

 


İçeriği Paylaş