Ahmet Doğan 57. doğum gününü kutluyor

Haberler
İçeriği Paylaş

Bugün Hak ve Özgürlükler Hareketinin (HÖH) Genel Başkanı Ahmed Doğan 57 yaşını doldurdu.
Liderlerinin doğum gününü kutlayıp, hediyelerini sunmak için partinin onlarca üyesi ve yandaşı HÖH’nin merkez binasına akın ettiler.
Ahmed Doğan en çok çiçek ve tablo hediyesi aldı. Öyle ki, bazı misafirler Sayın Doğan’ın resimlerle bir sergi açabileceği şakasını yaptılar. Daha önce liderin okumaya olan ilgisinden dolayı birçok kitap hediye edileceği dile getirilmişti. Tabii ki, lüks armağanlar da eksik değildi.
Kırcaali Belediye Başkanı Hasan Azis elinde bir tablo ile geldi kutlamaya, Gırmen Belediye Başkanı Ahmed Başev ise bir kilim getirdi. Ahmed Doğan’ı kutlamaya gelen Romanların lideri Gürsel Aliev basın önünde, “Her milletin bir lideri var, bizim de bir azınlık olarak liderimiz var. Bizler her yıl onun bizim için yaptığına karşılık saygı sunmaktan gurur duyuyoruz” dedi.
HÖH’nin sözcüsü Kamen Kostadinov ise bugün lidere kalbini hediye ettiğini söyledi.
Ayrıca Facebook’ta kurulan 13 000’den fazla üyesi olan “Ben Ahmed Doğan’ı destekliyorum” grubunun sayfasında bir sürü doğum günü kutlamaları yazıldı.
Burada yayınladığı HÖH Varna İl Teşkilatı Başkanı Ercan Ebatin’in lideri için yarattığı “Doğum Gününüz Kutlu Olsun, Sayın Başkanım” adlı akrostişi dikkati çekti.
Kırcaali Haber

İçeriği Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.