“15 Temmuz Demokrasi ve Birlik Günü” kutlu olsun!

Duyurular
İçeriği Paylaş

Tam bir yıl önce bu akşam başlamıştı hain kalkışma… Sıradan bir darbe girişimi değil, aksine Türkiye’yi işgal girişimiydi bu dış güdümlü hareket.

Yarım asır önce planlanmıştı Türkiye’yi boyunduruk altına alma projesi, her ayrıntı düşünülmüştü. Ülke boyunduruk altına alınacaktı, fakat büyük Türk milleti hesaba katılmamıştı. Allah’ın en iyi tuzak bozucu olduğunu hesaba katmamıştı bu hain FETÖ ve onu besleyenler tarafından…

İşte o gece Başkomutanın meydanlara, hava limanlarına çağırdığı, ülkene, bayrağına sahip çık dediği Türk milletinin, milyonlarca ferdi sokaklara çıktı. Elinde bayrak, dilinde tekbirlerle tankların üzerine yürüdüler. Yoktu tarihte böyle bir şahlanış. Bu, Türk milletinin yeniden dirilişinin dünyaya ilanıydı.

Şaşkındı FETÖ’yü besleyenler, kibirli FETÖ üyeleri neye uğradığını şaşırmıştı. Tahmin etmemişlerdi Ömer Halis Demir’in seve seve şehadet şerbetini içeceğini, bilemediler bu milletin elinde Türk bayrağı ile tankın üzerine yürüyeceklerini, bilemediler civan gibi delikanlıların şehadete koşacağını…

Bu diriliş, bu yeniden şahlanış sırasında 249 şehit verdik. Binlerce gazimiz oldu. Silahsız halkın üzerine pervasızca kurşun yağdıran FETÖ üyeleri pes etmek zorunda kaldı.

Ezanları susturamadılar, Susturamayacaksınız!

Bayrağı indiremediler, İndiremeyeceksiniz!

Türkiye Cumhuriyetine diz çöktüremediler, Çöktüremeyecekler!

Türk milletini boyunduruk altına alamadılar, alamayacaklar!

Şehitlerimize Allah’tan Rahmet diliyoruz.

Yüce milletimizin “”15 Temmuz Demokrasi ve Birlik Günü” kutlu olsun!

 

Dr. Bayram ÇOLAKOĞLU

Yönetim Kurulu Adına

Genel Başkan


İçeriği Paylaş