14.Rumeli Balkan Buluşmasına Şengöz Kardeşler evsahipliği yaptı

Haberler
İçeriği Paylaş

Kocaeli Rumeli Balkan platformunun 14 ncü buluşmasında Köfteci Niyazi’nin oğulları Necmi ve Ömer Şengöz Kardeşler yeni işyerlerinde Rumeli ve Balkan muhaciri hemşerilerini mükemmel bir şekilde ağırladılar.

Kocaeli’deki Rumeli Balkan kökenli İşadamı bürokrat, yönetici ve gazetecileri geldiği geleneksel buluşmanın 14 ncüsünde  Necmi ve Ömer Şengöz Kardeşler babaları Köfteci Niyazi’den devraldığı bayrağı daha da ileri taşımayı hedefleyerek hizmete açtıkları yeni işyerlerinde hemşerilerini lezzetli ikramlarla ağırladılar. İsmail Kalkandelen, Süleyman Dal, Murat Demir, Bülent Karagöz, Tuncay Şengöz, Yusuf Kumcu, Nezir Şengöz, Recep Kızılcık, Bekir Kurt, Ömer Şengöz, İsmet Ramazan Öztüre, Mestan Okan, Ziya Baykara, İsmail Yılmaz, Kadir Yeşil, Nuri Avcı, Mehmet Yıldızhan, Ali Aydemirer, Hasan Ayaz, İbrahim Elgin, Berkan Aydemir, Cafer Kozluca, Ali Gündoğdu, Mehmet Akif Şen, Remzi Sarman, Ramazan Kadıçeşme, Mestan Okan, Süleyman Durak ve Adnan Metin katıldı.

Geleneksel buluşmaya çeşitli mazaretleri nedeniyle katılamayan Halil Vehbi, Murat Uzar, Tahir Akman, Ali Öztürk, Halil Dokuzlar, Doğan Aydın’ın mesajlarını Adnan Metin muhacir hemşerilerine iletirken Rumeli ve Balkanlı Hemşeriler Mart ayında İzmitte restore edilen Saatçi Ali Efendi konağında buluşmak için sözleştiler.

 

 


İçeriği Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.