“Zaman Bulgaristan” kusmaya devam ediyor

Ülkemizden Haberler
İçeriği Paylaş

15 Temmuz akşamı Türkiye, üst akıldan aldıkları talimatlar doğrultusunda FETÖ’nün taşeronluğunu yaptığı, kanlı bir işgal girişimi yaşadı. Türk milletini hesab edemeyen bu alçaklar, tehlike karşısında kendilerinin sağa sola kaçmaları gibi Türk milletinin de kaçacağını, sineceğini sandılar. Ancak bilmiyorlardı ki vatanı, bayrağı, ezanı için canını feda etmeye hazır milyonlar vardı.

Bu terör örgütünün bazı üyeleri Bulgaristan’a kaçmaya çalışırken Kapıkule’de yakalandı, birisi de Türkiye’ye iade edildi. Ancak iade edilmesi gereken çok terörist var Bulgaristan’da… Zira en başta “Bulgaristan Zaman” adındaki paçavradan kin kusmaya devam ediyorlar. Darbe senaryoymuş, gazeteciler (yani gazeteci kimlikli teröristler aslında) tutuklanıyormuş, cumhurbaşkanı muhalifleri tasfiye ediyormuş, muş muş… Şehitlerden laf yok, işgal girişiminden laf yok, halkın üzerie bomba yağdıran alçaklardan laf yok, meclisi, polisi şehirleri bombalayanlardan laf yok, diğer bir ifade ile FETÖ sütten çıkmış ak kaşık, onlara göre…

Aslında çok önceden beri Zaman Bulgaristan ekibi Bulgaristan’da Türk köylerini bile tek tek gezip Türkiye aleyhinde kin kusuyorlardı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde 200 bine de gitse, ne kadar olursa olsun hepsinin kökü kazanacak dedi. Tabi ki Bulgaristan’a da sıra gelecek ve diğer ülkelere de.

Bulgaristan’daki FETÖ mensupları da bunu bildikleri için harakiriye devam ediyorlar. Bir taraftan da efendilerinin gazetelerinde, Türkiye aleyhinde yazan yazıları da referans göstermeye çalışıyorlar.

Ne demiş Türk milletinin ataları, sizinkiler değil, “korkunun ecele faydası yok”

 


İçeriği Paylaş