“Teklas Bulgaria” üçüncü fabrikasını açacak

Balkanlardan Haberler
İçeriği Paylaş

“Teklas Bulgaria” AŞ Müdürü Müh. Metin Deniz, Kırcaali Valisi Biser Nikolv’a, şirketin 2014 yılının başında ülkede üçüncü bir fabrika kuracağını bildirdi. Şu anda fabrikada 461 kişi çalışıyor. 2013 yılının sonuna kadar işçi sayısının 500, 2014 yılının sonuna kadar ise 700’ü aşması beklendiği açıklandı. Sayın Deniz, sürdürülebilir ilerleme kaydedilmesi sebebiyle şirketin İş Bürosu’na kayıtlı olan işsiz kişilere iş sağlamaya devam etmesini umduğunu izah etti. İstihdamı Destekleme ve Yeni Başlangıç şemaları üzere işe alınan işçi personelinin programların sona ermesinden sonra da şirkette çalışmaya devam etmeleri şansına sahip.
Kırcaali Valisi ile şirket müdürü bölgede yatırım yapma ve yeni yeni iş yerleri açma imkanlarını da görüştüler.

Şirket, 7 yıldan beri otomobillerin soğutma ve radyatör sistemi için kauçuk bileşikleri ve plastik sistemler üretmektedir. Teklas şirketi, Mercedes Benz, BMW, Audi, Volkswagen, Skoda, Renault, Fiat ve otomotiv sektöründe diğer önde gelen firmaların otomobil fabrikalarıyla işbirliği yapmaktadır.

Kırcaali Haber


İçeriği Paylaş

1 thought on ““Teklas Bulgaria” üçüncü fabrikasını açacak

  1. Merhaba ben metninizi çok duydum otomotive sektöründe tecrübelerim mevcut şirketinize başvurmak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.