Mineralni Bani Belediye Başkanı Mümin İskender Çayırova Belediyesini ziyaret etti

Balkanlardan Haberler
İçeriği Paylaş

Hasköy İli Mineralni Bani İlçesi Belediye Başkanı Mümin İskender, beraberindeki heyet ile birlikte Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş’ı makamında ziyaret etti.

Bulgaristan ve Türkiye gibi iki önemli ülkenin işbirliğini arttırmak ve yatırım araştırmalarını geliştirmek adına Türkiye’de çeşitli ziyaretler gerçekleştirdiklerini belirten Mineralni Bani Belediye Başkanı Mümin İskender, Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş ile fikir alışverişinde bulundu.

Çayırova ilçesinin sanayi açısından güçlü bir ilçe olduğunu bildiklerini ifade eden İskender, Çayırova’nın coğrafi, ticari ve sosyal gücü hakkında başkan Akbaş’tan bilgiler aldı. Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarete belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri ve iş adamları ile birlikte katıldıklarını vurgulayan İskender, ziyaret öncesinde Çayırova’yı gezdiklerini ve ilçenin güzel bir kent olduğunu söyledi. Ayrıca ziyaretlerini kabul eden başkan Akbaş’a teşekkürlerini sunan Mineralni Bani Belediye Başkanı Mümin İskender, başarı dileklerini de unutmadı.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyaretin sonunda misafirlerine günün anısına hediye takdim eden başkan Akbaş, yeni yapılanma ile düzenlenen belediye hizmet binasını gezdirdi. Belediye hizmet binasının vatandaşa daha iyi hizmet için yeniden düzenlendiğini vurgulayan Akbaş, belediye içindeki gezintinin ardından misafirlerini uğurladı.


İçeriği Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.