Bal-Türk’ten Kocaeli İl Göç Müdürlüğüne Ziyaret

Bal-Türk'ten Haberler Haberler
İçeriği Paylaş

 

Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği yeni seçilen yönetimi ilimize yeni atanan Kocaeli İl Göç İdaresi Müdürü Yunus Emre ÜLKER’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Yeni Seçilen Bal-Türk yönetimi ilimize yeni atanan Kocaeli İl Göç İdaresi Müdürü Yunus Emre ÜLKER’i makamında ziyaret ederek görüşmelerde bulundu. Hali hazırda Türkiye’de süresiz oturum ile bulunan soydaşlarımızın adres sorunları ve diğer konularda yaşadığı problemlerinde gündeme geldiği ziyaret çok verimli bir ortamda gerçekleştirildi.

Sorun yaşayan soydaşlarımızın en kısa sürede kira kontratı, üzerine kayıtlı fatura vb. bilgi ve belgeler ile il göç müdürlüğüne bizzat başvurmaları ve eksikleri tamamlamaları gerektiği bilgisi alındı. Üzerine fatura olmayan soydaşlarımız ise kira kontratı yanı sıra ev sahibinin kendisi ve faturalar ile başvurması gerektiği detayı öğrenildi.

Bal-Türk yönetimi, bundan sonraki süreçlerde de soydaşlarımızın işlerinin hızlandırılması ve problemlerin giderilmesi konusunda destek olacağını söyleyen Kocaeli İl Göç İdaresi Müdürü Yunus Emre ÜLKER’e yeni görevinde başarılar dileyerek ziyareti sonlandırdı.


İçeriği Paylaş