İyi Seneler! Balkan Türkleri…

Duyurular
İçeriği Paylaş

Dolu dolu geçirdiğimiz 2013 yılının ardından yeni bir yıla giriyoruz. Bal-Türk Ailesi olarak Şubelerimizle birlikte, gerek kurumsal gerekse kültürel ve hatta ekonomik alanda ciddi faaliyetlerimizin yer aldığı bir 2013 geçirdik. Sadece Ağustos-Eylül aylarından Bulgaristan’dan gelen 340 öğrencimizi Kocaeli’de bir ay boyunca ağırladık. Onların geleceğine yatırım yapmaya, kişisel gelişimlerine katkı sağlamaya çalıştık.

20 Aralık, Cuma akşamı 2013 yılına veda ederken coşkunun, Genel Merkez ve Şubeler arasındaki birlik ve beraberliğin ulaştığı düzeyi, programa itibar eden kitlelerin salonu nasıl dolduğunu katılanlar gördü, katılamayanlar da web sitemizden ve medyadan izlediler.

2014 yılında da daha büyük proje ve etkinliklerle karşınızda olmayı, birlik ve beraberlik içerisinde Bal-Türk’ün gücüne güç katmak için çalışacağımızı genel merkez yönetim kurulu ve şubelerimiz adına taahhüt ediyorum.

Başta Balkan Türkleri olmak üzere, Ülkemiz, Balkanlar, tüm İslam Dünyası ve insanlık için 2014 yılının iyi, bereketli, mutlu bir yıl olmasını temenni ediyor; hepinizin yeni yılını kutluyorum.

“İyi Seneler Balkan Türkleri”

 

Dr. Bayram ÇOLAKOĞLU

Yönetim Kurulu Adına

Genel Başkan


İçeriği Paylaş