DUYURU / съобщение

Haberler
İçeriği Paylaş

DUYURU / съобщение

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) “2215 – Yabancı Uyruklular Lisansüstü Burs Programı” ve “2235 – En Az Gelişmiş Ülkeler Lisansüstü Burs Programı” kapsamında lisansüstü eğitimlerini Türkiye’de yapmak isteyen yetenekli ve üstün başarılı yabancı uyruklu öğrencilere burs vermektedir. Burs imkanlarından faydalanmak isteyenler ayrıntılı bilgiye aşağıdaki linklerden ulaşabilirler.

http://www.tubitak.gov.tr/bideb/2215
http://www.tubitak.gov.tr/bideb/2235

В рамките на „2215-стипендиантска програма за магистърско обучение на чужденци“ и „2235-стипендиантска програма за магистърско обучение на чужденци от най-слабо развитите страни“, Съветът за научно- технически изследвания Турция (TÜBİTAK), дава възможност за стипендия на талантливите и успели чуждестранни ученици, които искат да продължат магистърското си обучение в Турция. Желаещите да се възползват от тази програма могат да получат повече информация от следните линкове.

http://www.tubitak.gov.tr/bideb/2215
http://www.tubitak.gov.tr/bideb/2235


İçeriği Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.