Balkanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği’nden Bal-Türk’ün yeni yönetimine hayırlı olsun ziyareti

Bal-Türk'ten Haberler
İçeriği Paylaş

Kocaeli- Kartal Balkanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Bal-Türk’ün yeni yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Balkanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Olcay Özgön, Başkan Yardımcısı Nedret Pelitçi, Disiplin Kurulu Başkanı İbrahim Çil, Muhasip Fikret Poyrazoğlu ve Başkan Yardımcısı Rıfat Yağcı Bal-Türk’ün yeni yönetimine hayırlı olsun dileklerini iletmek üzere ziyarette bulundu.

Misafirleri Bal-Türk adına Genel Başkan Dr. Bayram Çolakoğlu, Genel Başkan Yardımcıları Doğan Aydın ve Hatice Korkmaz, Genel Sekreter Halit Meriç, Genel Sekreter Yardımcısı Erol Meyzin, yönetim kurulu üyeleri Yard. Doç. Dr. Selçuk Koç, Şükrü Ar ve Sekreter Sevginar Kocaali ağırladı.

Ziyarette karşılıklı görüş alışverişi yapılırken, derneklerin vizyonundaki yükseliş, birlikte hareket etme ve ortak projeler yürütme konusunda fikir alışverişinde bulunuldu. Balkan Türkleri Göçmen ve Mülteci Dernekleri Federasyonunda yer alan her iki dernek Federasyonun etkinliğinin artırılması konusunda da fikir teatisinde bulundu.

Çolakoğlu’na hatıra plaketi

Balkanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Olcay Özgön Bal-Türk Genel Başkanı Çolakoğlu’na derneklerinin ambleminden oluşan bir de plaket hediye etti. Çolakoğlu da konuk başkana Bal-Türk ve Türk Bayrağının birlikte olduğu bir masa bayrak takımı hediye etti.


İçeriği Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.