BAL-TÜRK Bulgaristan’da 30 Girişimci Adayı arıyor !!!

Bal-Türk'ten Haberler Duyurular Haberler
İçeriği Paylaş

Bulgaristan’da yaşayan ve kendi işini kurmak isteyen “Girişimci Adayları” için, teorik ve uygulamalı genel girişimcilik eğitimlerinin verileceği programımız için sınırlı sayıda kontenjanımız bulunmaktadır. Katılmak isteyen adayların https://www.balturk.org.tr adresinden ulaşacakları formu doldurarak başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Başvuruda bulunan adaylara mülakat tarih ve yerleri 25-30 Nisan 2016 tarihlerinde bildirilecektir.

 

Katılımcı Belirleme Mülakatları:  5-9 Mayıs 2016 tarihleri arasında katılımcı adayları ile yüz yüze görüşmeler yapılacaktır. Adaylarla yapılacak yüz yüze görüşmeler sonrasında değerlendirme yapılarak, 10-16 Mayıs 2016 tarihleri arasında adaylara değerlendirme sonuçları bildirilecektir.

Teorik Eğitim Programı: Girişimcilik eğitim programının teorik kısmı 20-22 Mayıs 2016 tarihleri arasında Filibe’de katılımcılara bildirilecek bir tesiste gerçekleştirilecektir.

Uygulamalı Eğitim Programı ve Sertifika Töreni: Uygulamalı Eğitim Programı 2-4 Eylül 2016 tarihleri arasında Kuzey Bulgaristan’da katılımcılarla paylaşılacak bir tesiste gerçekleştirilecektir.

Eğitim programına katılmak isteyen adayların aşağıda yer alan kişisel bilgi formunu doldurarak e-posta ile bilgi@balturk.org.tr adresine ya da Whatsapp ile +905559981099 numaralı telefona iletilmelidir.

Girişimcilik Eğitimi Programı 2016_AdayBilgiFormu için tıklayınız. 

 


İçeriği Paylaş