Ak Parti, Bal-Türk Gebze Şubesi’ni ziyaret etti

Bal-Türk'ten Haberler Gebze Şubelerden
İçeriği Paylaş

AK Parti milletvekili adayları Fikri Işık ve Serkan Seyhan ile birlikte Balkan Türkleri Derneği’ne konuk olan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Gebze artık o eski bildiğimiz Gebze değil. Daha mükemmel bir Gebze için çalışıyoruz ” dedi.


KARŞILIKLI SOHBET HAVASINDA
Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, AK Parti milletvekili adayları Fikri Işık ve Serkan Seyhan ile birlikte Balkan Türkleri Derneği’ne konuk oldu. Dernek genel başkanı Bayram Çolakoğlu ve şube başkanı İsmail Yılmaz’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen ziyarette, Başkan Köşker ve milletvekili adayları karşılıklı sohbet havasında üyelerin sorularını yanıtladı, sıkıntılarını dinledi. Dernek genel başkanı Bayram Çolakoğlu’nun açılış konuşmasını yaptığı ziyarette ilk sözü alan milletvekili adayı Serkan Seyhan, “Böyle bir akşamda bizi aranıza kabul ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum. Milletvekili seçilmem halinde sizlere en güzel şekilde hizmet etmek için göreve talip olduk ” dedi.


HER ŞEY MÜKEMMEL BİR GEBZE İÇİN
Seyhan’ın ardından söz alan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Gebzelilerin mutluluğu için çalıştıklarını söyledi. Köşker, “Yaptığımız her işin altında sizlerin imzası var. Sandıkta bastığınız mühür, bizler için birer imzadır, bizlere gösterdiğiniz güvenin göstergesidir” dedi. “5 yılın sonunda taahhüt ettiğimiz işleri yapmış olarak karşınıza geleceğiz” diyen Köşker, “Eğer bugün Gebze’de güzel hizmetler yapabiliyorsak, bunu başta Sayın Başbakanımıza, bakanlarımıza ve milletvekillerimize borçluyuz. Gebze artık o eski bildiğimiz Gebze değil; inşallah ilerleyen zamanlarda daha mükemmel bir Gebze için çalışıyoruz ” dedi.
TEKNİK ÜNİVERSİTE GÜÇ KATACAK
Başkan Köşker’in ardından Balkan Türkleri Derneği üyelerine hitap eden AK Parti milletvekili adayı Fikri Işık ise, hizmette siyasi davranmadıklarını vurguladı konuşmasında şunları söyledi: “Sanayi ve Ticaret Bakanımız Nihat Ergün’ün girişimleriyle Gebze’mize kazandırılan Bilişim Vadisi projesi; ilçemiz için, ilimiz için hatta bölgemiz için çok ciddi bir kazançtır. İnşallah buna bir de Gebze Teknik Üniversitemizi de eklememiz halinde, Gebze ilçemiz daha da güçlenecektir. Üniversite üzerinde ciddi çalışmalarımız var, daha fazla öğrenciyi içinde barındıracak olan üniversiteyi kısa zamanda ilçemize kazandırmayı hedefliyoruz. ”


DIŞ TÜRKLER BAŞKANLIĞI KURULDU
Toplantının soru cevap bölümünde dernek üyesi bir vatandaşın sorusu üzerine Işık, “Yurt dışında bulunan vatandaşlarımızın sorun ve sıkıntılarını çözmek için Dış Türkler Başkanlığını kurduk. Hepimizin bildiği gibi eskiden komşu ülkelerimiz bize farklı gözle bakardı ancak şimdi ise; hiçbir şey eskisi gibi değil. Bizler yurt dışındaki Türk vatandaşlarımızın menfaatlerini koruyup kollamak için bu başkanlığı kurduk” şeklinde cevap verdi.


İçeriği Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.