Bal-Türk Genel Merkezin Çayırova ve Gebze Şubelerine Ziyareti

Haberler
İçeriği Paylaş

Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Genel Merkezi 18 Ocak 2015 tarihinde yapılan genel kurulu sonrası şubelerine yönelik teşekkür ve kaynaşma ziyaretlerine devam etti. Geçtiğimiz Salı günü Karamürsel Şubesini ziyaret eden Bal-Türk Yönetim Kurulu ikinci olarak da Çayırova ve Gebze Şubelerine bir ziyaret gerçekleştirdi.

Önce Çayırova Şubesi

Önce Çayırova Şubesine yapılan ziyarette Genel Başkan Dr. Bayram Çolakoğlu, Genel Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Selçuk Koç, Genel Sekreter Şükrü Ar, Genel Sekreter Yardımcısı Ragıp Çavuş, yönetim kurulu üyeleri Doç. Dr. Ayhan Orhan, İlker Korkmaz, Sevcan Günzit ve Berkant Aydemir yer aldı. Çayırova Şube Başkanı Ekrem Şen ve yönetim kurulu tarafından karşılanan Genel Merkez yöneticileri ile sıcak bir ortamda yeni dönemin faaliyet ve projeleri konusunda görüşmeler yapıldı. Genel Merkez ve Şubelerin birlikte ve ayrı ayrı yapacakları faaliyetler konusunda da istişare edildi. Prensipler üzerinde uzlaşıldı.

IMG-20150212-WA0002

İkinci Ziyaret Gebze Şubesi’ne

Aynı akşam Çayırova Şubesi ziyaretinden sonra genel merkez yönetimi Gebze Şubesini de şube merkezinden ziyaret etti. Gebze Şube Başkanı İsmail Yılmaz ve yönetim kurulu tarafından yapılan karşılamada Gebze Şube kurucuları da yer aldı. Çayırova Şubesinde olduğu gibi burada da şube ve genel merkez olarak yapılacak ortak ve ayrı ayrı faaliyetler ele alındı.

image (2)

 

Gebze Şubesinin sobada pişirilmiş patates ikramının özel bir yer aldığı ziyarette, genel merkezin iki ayda bir şubelerde ortak yönetim kurulu toplantısı yapma teklifi de her iki şube tarafından olumlu ve faydalı bir teşebbüs olarak karşılandı.

image (3)

 


İçeriği Paylaş