Kocaeli DOST Partisi Gönüllüleri Gebze’de Buluştu

Bal-Türk'ten Haberler
İçeriği Paylaş

Kocaeli DOST Partisi Teşkilatı tarafından Gebze’de düzenlenen geçen seçimleri değerlendirme ve istişare toplantısı, DOST Partisi Kartal Temsilcilerinin de katılımı ile Gebze’de yapıldı.

DOST Gönüllüleri

DOST Partisi Kocaeli Teşkilat Başkanı Günay Uzun, teşkilat üyeleri Mustafa Işık ve Salim Şentürk, delege Emin Ardalı’nın yanı sıra Bal-Türk Genel Başkanı Dr. Bayram Çolakoğlu, Yönetim Kurlu Üyesi Doç. Dr. Ayhan Orhan, Karamürsel Şube Başkanı Emine Öztürk ile Gebze Şube Başkanı İsmail Yılmaz’ın da katıldığı toplantıda Bulgaristan cumhurbaşkanlığı seçimleri sırasında Kocaeli ilçelerinde ve Kartal’da görev alan DOST Partisi gönüllüleri yer aldı.

dost_gebze_1

Bulgaristan Siyasetinde DOST Partisi Var

Geçen Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Bulgaristan siyasetinde önemli bir zemin  bulan DOST Partisi’nin tabanını genişletmesi için yapılacak çalışmalar ve koordinasyon konularında istişareler yapılırken, DOST Gönüllüleri daha çok çalışarak, daha koordineli çalışarak yapılacak erken milletvekilliği seçimlerinde DOST Partisi’nin mecliste iyi bir sayı ile temsilini sağlamak için çalışacaklarını ifade ettiler.

DOST Kocaeli ve Kartal Temsilcileri birlikte
DOST Kocaeli ve Kartal Temsilcileri birlikte

dost_gebze_3


İçeriği Paylaş