Silahlı Saldırıya Uğrayan Tek Rumeli TV’nin Sahibi Atilla Baykal Taburcu Oldu

Ülkemizden Haberler
İçeriği Paylaş

Gaziosmanpaşa’da işyerine giderken silahlı saldırıya uğrayan Tek Rumeli Televizyonu’nun sahibi Atilla Baykal, taburcu oldu. Daha önce tehdit almadığını belirten Baykal, “Savcılıkta gerekli bilgileri vereceğim. Beklemediğim anda olan bir olay” dedi.
Gaziosmanpaşa Ordu Caddesi üzerinde bulunan kendisine ait eczaneye gittiği sırada silahlı saldırıya uğrayan Tek Rumeli TV’nin sahibi Atilla Baykal, Okmeydanı eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki tedavisinin ardından taburcu oldu. Hastaneden ayrılırken gazetecilerin sorularını yanıtlayan Baykal, “en savcılıkta gerekli bilgileri vereceğim. Beklemediğim anda olan bir olay. Tabii ki yanlış bir durum ama araştıracaklar” dedi.
Arabadan inip işyerine gittiği sırada silah seslerini duyduğunu belirten Baykal, “Kendi işyerime doğru giderken bir silah sesi duydum. Arkamdan silahların geldiğini görünce kendi işyerim olan eczaneye kendimi attım. Belirli sıyrıklarla bu şekildeyim. Kısa bir zaman içinde çıkıyorum. Orada MOBESE kameraları vardı. Belirleyeceklerdir” dedi.

1111

Baykal, olayın beklemediği bir anda gerçekleştiğini ifade ederek, “Tabii ki yanlış bir durum ama araştıracaklar” dedi. Bir basın mensubunun, “Tehdit alıyor muydunuz ?” soruna, “Hayır” yanıtını veren Baykal, daha sonra aracına binerek hastaneden ayrıldı.


İçeriği Paylaş