Milletvekili Aday Adayı Genel Merkez Üyemiz OLŞEN’İ, Balkan Kültür Evi’nde Ağırladık

Bal-Türk'ten Haberler
İçeriği Paylaş

Türkiye’de 7 Haziran Genel Seçimleri yaklaşırken milletvekili adayı olmak için sahaya çıkan aday adayları çalışmaya devam ediyor. Bu aday adaylarından birisi de Bal-Türk Genel Merkez üyesi ve Ak Parti Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Ayşe Müge OLŞEN. önceki gün Bal-Türk’ün Çayırova ve Gebze Şubelerini ziyaret eden Ayşe Müge Olşen, aynı zamanda üye olduğu Bal-Türk Genel Merkez ziyareti için Balkan Kültür Evi’ne geldi.

Yönetim Tarafından Karşılandı

Bal-Türk Genel Başkanı Dr. Bayram Çolakoğlu, Genel Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Selçuk Koç, yönetim Kurulu üyeleri Berkant Aydemir, Doç. Dr. Ayhan Orhan, Genel Sekreter Yardımcısı Ragıp Çavuş tarafından karşılandı. Geçtiğimiz günlerde Sivil Toplum Kuruluşlarının tercihlerinin de dikkate alınması için, dernek yöneticileri Ak Parti Aday Adaylarına yönelik tercihlerini, oy kullanarak göstermişlerdi. Sivil Toplum Yöneticilerinin tercihlerinin dikkate alınmasının önemli bir demokratik yaklaşım olduğunu ifade eden Bal-Türk Genel Başkanı Çolakoğlu, “Sivil Toplum Kuruluşları demokratik hayatın vazgeçilmezi, olmazsa olmasıdır. Bu itibarla bizlerin tercihlerinin de sorulmuş olmasının bizler için değeri büyük” dedi.

image (8)

Sadece Türkiye ve Kocaeli değil, Balkanlarında Nabzını yansıtacağım

Ak Parti Milletvekil Aday Adayı A. Müge Olşen de kendisinin Bal-Türk’e üye olmakla gururlu olduğunu, aday olup seçildiği takdirde, Balkan Muhacirlerinin problemleri ile yakından ilgileneceğini, bunun kendisine bir borç olduğunu ifade etti. “Aynı zamanda Kocaeli’de periyodik olarak sivil toplum kuruluşlarının nabzını da tutacağını iletişimin kesilmeyeceğini ifade etti.

image (9)

Balkanlı Öğrencilerle Hasbihal

Milletvekil Aday Adayı Olşen, proje çalışmaları vesilesiyle Balkan Kültür Evi’nde bulunan ve Türkiye Bursları ile Kocaeli’de okuyan Balkanlı Üniversite öğrencileri ile de hasbihal etti; çalışmaları ve durumları hakkında bilgi aldı.

11035287_1451812168443952_8777268837123287896_n

 


İçeriği Paylaş