HÖH Heyeti Balkan Kültür Evi’nde Kahvaltıya Katıldı

Bal-Türk'ten Haberler
İçeriği Paylaş

Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Hak ve Özgürlükler Hareketi (HÖH) Milletvekili ve Genel Sekreteri Mustafa Karadayı, Milletvekili Erdinç Hayrullah ve Durhan Mustafa ile Ruen (Ulanlı) Belediye Başkanı İsmail Osman, Zavet Belediye Başkan Yardımcıları ve Muhtarlardan oluşan heyete Balkan Kültür Evi Bahçesinde kahvaltı verdi.

Kahvaltıya ayrıca Bal-Türk Genel Başkanı Dr. Bayram Çolakoğlu’nun yanı sıra Genel Başkan Yardımcısı Ayla Bozkurt, Körfez Şube Başkanı Ziya Baykara, Çayırova Şube Başkanı Ekrem Şen ve Gebze Şube Başkanı İsmail Yılmaz ile yönetimlerinin yanı sıra, HÖH Marmara Temsilcisi Lütvi Özgür ve İzmit Belediyesi Meclis Üyesi İbrahim Elgin de katıldı.

Kahvaltı ve İstişare

Balkan Kültür Evinin yemyeşil bahçesinde yağılan kahvaltının ardından ev sahibi Bal-Türk ve HÖH Heyeti karşılıklı olarak Bulgaristan’daki meseleler hakkında görüş alışverişinde bulundular. Heyet daha sonra Körfez Belediyesi’nin “Altın Kiraz Festivaline” katılım için önce Belediye Başkanı İsmail Baran’ı makamında ziyaret etti. Zira Ruen Belediyesi ve Zavet Belediyeleri Körfez Belediyesi ile kardeşlik ilişkisine sahip bulunmaktadır. Bu görüşmenin ardından Taşköprü’deki festivale iştirak edildi.

hoh_bke2

 

hoh_bke3

 

hoh_bke1


İçeriği Paylaş