Genel Merkez’den Gebze Şubesine ziyaret

Bal-Türk'ten Haberler
İçeriği Paylaş

Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Genel Başkan Vekili Dr. Bayram Çolakoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Doç. Dr. Bekir Günay Gebze Şubesi Geçici yönetimini ziyaret etti. Ziyarette Geçici Şube Başkanı İsmail Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri, Kurucu üyeler, İşadamı Mestan Okan, Ergün Kahraman ve çok sayıda yeni dernek üyesi hazır bulundu.

Bal-Türk Gebze Şube yönetimi ve üyeler Genel Merkez ziyaretinden duydukları memnuniyeti aktardılar. Yeni yapılanma kapsamında Gebzeli hemşehrilerimizin derneğe olan teveccüh ve memnuniyetlerinin nasıl arttığı; 4 Temmuzda yapılacak olağan üstü kongre ile yeni bir yönetimin seçileceği ve Gebze Şubesinin Gebze’deki Balkan Türklerine ve Balkanlardaki soydaşlarımıza yeni bir hizmet atağına geçeceği vurgulandı.

Genel Başkan Vekili Dr. Bayram Çolakoğlu Bal-Türk Genel Merkez ve beş şubesinin bir vücudun parçaları olduğunu ve nasıl bir vücudun organları birbirinin aksine hareket edemezse, Genel Merkez ve Şubelerinin de uyum ve ahenk içinde olması gerektiğini, vücudun organları arasındaki ahengin, uyumun da Genel Merkez ve Şubeler arasında aynı şekilde var olması gerektiğini ifade etti.


İçeriği Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.