PAMPOROVO 2 Gece 4 Gun Kayak Turu (17 Mart – 20 Mart )

Duyurular Haberler

Bulgaristan – PAMPOROVO (17 Mart – 20 Mart ) 
2 Gece 4 Gun  TUR PROGRAMI

1.Gün  İzmit , Pamporovo

Gezimizin ilk günü, 21:00’da İzmitte belirlenen noktada buluşarak başlıyor ve Edirne üzerinden Kapıkule’ye devam ediyoruz. Yaklaşık 3,5 saatlik yolculuğun ve çıkış işlemlerinin ardından Bulgaristan’a geçerek, Pamporvo’ya doğru hareket ediyoruz.Gece boyunca yolculuğumuz devam ediyor.
2.Gün Pamporovo
Pamporova’ya varışımız ile arzu eden misafirlerimiz bagajlarını bırakarak otelimizde extra sabah Kahvaltısı alabilirler, yada dileyen misafirlerimiz kayak yapmaya başlayabilirler. Kayak pistlerinde kayak ve kar keyfinizi doyasıya yaşayabilmek adına tam gün serbest zaman. Geceleme otelimizde.
3.Gün Pamporovo
Sabah kahvaltımız ardından kayak pistlerinde kayak ve kar keyfinizi doyasıya yaşayabilmek adına tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra düzenlenecek olan  kayak eğitimi alabilirler. Otel de akşam yemeğimizin ardından dileyen misafirlerimiz Pamporovo’nun gece hayatından faydalanabilir. Geceleme otelimizde
4.Gün Pamporovo ,İzmit
Sabah kahvaltısı sonrası  odaların boşaltılması ardından otel önünde bekleyen otobüsümüz ile İzmit’e hareket.Akşam saatlerinde  İzmit’e varış ve turumuzun sonu.

Ücrete Dâhil Olanlar         :
Lüks otobüsler ile ulaşım – Belirtilen otelde 2 gece konaklama  – Otel – Gondola – Otel ücretsiz transfer.
Araç Rehberliği – Tesis Rehberliği – Araç içi ikramlar – Şehir Vergileri

Ücrete Dâhil Olmayanlar : 15 TL yurt dışı çıkış fonu – Vize ücreti ve hizmet bedeli – Skipass ücretleri, kayak kiralama ücretleri –                                                        Ekstra Geziler ve Kişisel harcamalar

 -2 GECE 4 GÜN- 17 Mart Hareket 2-3 Kişilik Oda PP              Tek Kisilik Oda                         Cocuk 2-11(2 Yetişkin Yanında)                            
Hotel Orlovetz  5* FB         160 EUR         210 EUR                    130 EURFB : Sabah kahvaltısı , Pistlerde öğle yemeği ve Otelde Akşam Yemeği Dahil.

Not: Gezi kontenjanı bir otobüs ile (45 kişi)  sınırlıdır.

Tarih ve Hareket Yeri: 17 Mart 2016 Perşembe, İzmit Balkan Kültür Evi’nden  Saat: 21.00′da hareket

Tura katılmak isteyenler en geç 29.02.2016 Pazartesi gününe kadar derneğimize 100 EURO Kaparo vererek kayıt yaptırabilir.

 

Bal-Türk GENEL MERKEZ

Tel: 0 262 324 06 24

Cep:0 555 998 10 99