Erzurum Milletvekili Yavilioğlu’ndan “Kadrajımdan Balkanlar”a ziyaret

Bal-Türk'ten Haberler
İçeriği Paylaş

Ak Parti Erzurum Milletvekili Cengiz Yavilioğlu Balkan Kültür Evi’nde sergisi devam eden “Kadrajımdan Balkanlar” fotoğraf sergisini gezdi. Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Dr. Bayram Çolakoğlu’nun İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinden de arkadaşı olan Yavilioğlu’na sınıf arkadaşı Altınnal A.Ş. Genel Müdür yardımcısı Ahmet Karadağ ve Siyasal Mezunları Kocaeli Grup Başkanı Bayram Karakuş da eşlik etti. Bal-Türk Genel Başkan Yardımcısı Adnan Metin, Genel Sekreter Halit Meriç ve Yönetim Kurulu Üyesi Doç. Dr. Selçuk Koç da ziyaret sırasında hazır bulundu.

Önce fotoğraf sergisini gezen Cengiz Yavilioğlu fotoğrafları tek tek inceledi. Bal-Türk Genel Başkanı Çolakoğlu her fotoğrafın serencamı hakkında bilgi verirken, Yavilioğlu yakın bir zamanda gittiği Bosna’dan ne kadar etkilendiğini ifade etti.

Daha sonra Balkan Kültür Evi’nde yapılan etkinlikler ve derneğin projeleri hakkında bilgi alan Yavilioğlu’na Genel Başkan Çolakoğlu, derneğin serencamını ve faaliyetlerini anlatan bir kitap hediye etti.


İçeriği Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.